Adobe Lightroom CLASSIC

DOSTAŇTE Z VAŠICH FOTOGRAFII MAXIMUM

Upravujte fotografie hromadne a jedným klikom. Naučíte sa všetko potrebné a nevyhnutné na plnohodnotnú prácu s týmto programom. Lightroom Vám ušetrí veľa času za počítačom a ten môžete venovať foteniu :-)

Online kurz ADOBE LIGHTROOM


39 EUR

Prístup ku kurzu na 90 dní

Online kurz ADOBE LIGHTROOM


19 eur

Prístup ku kurzu na 30 dní

FAQ

Pre koho je kurz určený a tento program?

Kurz je určený pre všetkých fotografov, ktorí chcú dostať z fotografií maximum a stráviť za počítačom čo najmenej času. Scénu sa na fotografiách nie vždy podarí zachytiť tak, ako si ju pamätáte. Lightroom však poskytuje všetky nástroje na počítačové úpravy, vďaka ktorým z fotografií získate to najlepšie. Máte možnosť zvýrazniť farby, oživiť fádne zábery, odstrániť rušivé objekty a vyrovnať nežiaduco šikmé zábery. Okrem toho najnovšie vydanie ponúka lepší výkon, takže budete pracovať rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

Od kedy je kurz sprístupnený?

Kurz bude pre objednávateľa sprístupnený najneskôr do štyroch dní od prijatia platby v dohodnutej výške na účet poskytovateľa ktorý je uvedený v objednávke služby na vopred stanovené obdobie uvedené v elektronickej objednávke. Úhrada za kurz sa realizuje prevodom na číslo účtu, ktoré je uvedené v rámci prihlasovacieho formulára.

Ako objednať kurz?

Žiadosť o zaslanie objednávkového formulára pošlite prosím na mail fotosuchy@gmail.com alebo ma kontaktujte cez kontaktný formulár v záložke KONTAKT.

Aká je cena kurzu?

Online kurz je možné zakúpiť za cenu 39 eur na 90 dní, alebo za cenu 19 eur na 30 dní.

Aké je trvanie kurzu?

Kurz je v trvaní 146 minút a je rozdelený do 5 kapitol.

Kde si môžem stiahnuť skúšobnú verziu programu?

Skúšobnú 7 dňovú plnú verziu programu Adobe Lightroom CLASSIC si môžete bezplatne stiahnuť na:
https://www.adobe.com/sk/products/photoshop-lightroom-classic.html

Ako si môžem kurz pozrieť?

Kurz je prístupný 24 hodín denne. Po úhrade kurzu obdržíte heslo ku kurzu. Kurz sa nachádza v záložke ONLINE KURZ. Kurz je možné prehrať na počítači, notebooku, tablete a mobilnom telefóne.

Ukážka z kurzu

ADOBE LIGHTROOM CLASSIC